poznajmy się lepiej

Mam na imię Wojtek i jestem studentem medycyny. W wolnym czasie staram się nie zwariować i robić tyle rzeczy niezwiązanych z moim kierunkiem ile to tylko możliwe.

Pasjonuję się historią i kręci mnie wszystko co jest z nią związane, dlatego kiedy podróżuję szukam związków dzisiejszego obrazu miast z przeszłością. Ta dziedzina nauczyła mnie, że nic nie istnieje bez przyczyny, a w radzeniu sobie z problemami najlepiej odnaleźć prawdziwą, zrozumieć istotę rzeczy i bogatszym o nowo nabytą wiedzę przystąpić do rozwiązania sprawy!

Moim hobby jest też podróżowanie. Idealny dla mnie wyjazd to 100% zwiedzania i imprezowania, natomiast 0% leżenia na plaży, czy przebywania w hotelu. Jak nie ma chętnych na wycieczkę razem ze mną- improwizuję, wyjazd samemu nie jest dla mnie problemem. Wiem, że z łatwością nawiążę kontakt z masą ludzi.

Skoro już o ludziach, to lubię przebywać wśród nich, bawić się, rozmawiać. Sam mam masę pozytywnej energii, którą chcę rozprzestrzeniać na innych. Warto być otwartym!

Jaki byłby mój idealny wieczór? Nie potrafię udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jednego dnia to będzie kilka godzin sam na sam z książką, innego wyjście ze znajomymi, a jeszcze innego spacer po mieście i nawiązanie znajomości z obcym człowiekiem. Uwielbiam różnorodność moich zajęć.

Nade wszystko lubię funkcjonalność w działaniu. Kiedy mam wykonać bezproduktywną pracę dla samej idei pracy, aż mnie skręca. To tylko przykład, ale otacza nas absurdalna wręcz niepraktyczność: zachowań, rozwiązań, przekonań, procedur i systemów. Jeżeli wiem, jak można zrobić coś lepiej, po prostu to robię i niesamowitą przyjemność sprawia mi dzielenie się tą wiedzą.

Sprawmy żeby ten świat był lepszy! Do zobaczenia na blogu!