Darmowe filmy online w różnych językach

Darmowe filmy online w różnych językach

Sposób na zabicie nudy? Spędzenie wolnego czasu? A może pomoc w nauce języka obcego? Wszyscy cenimy dobre kino, a jego dostępność obecnie przekracza pojęcie człowieka żyjącego zaledwie 10 lat temu. Rynek video on demand rozrósł się i powoli wypiera tradycyjne stacje telewizyjne. W tym krótkim czasie powstały duże platformy streamingowe, które oferują swoje usługi po opłaceniu drobnego abonamentu. Do takich należą Netflix, HBO GO, czy Amazon Prime. Jak grzyby po deszczu wyrosły też zupełnie bezpłatne strony, na których oglądać można filmy bez ponoszenia żadnych opłat. Wystarczy trochę cierpliwości, żeby przebrnąć przez atakujące nas już na samym starcie reklamy i ciach! Możemy cieszyć się filmami w obcych językach na zawołanie! Należy jednak pamiętać, że darmowe filmy online i coraz bardziej popularne seriale są korzystne dla nas, użytkowników, ale niekoniecznie dla ich twórców. Stąd platformy te nie działają do końca legalnie, więc trzeba trzymać kciuki, żeby wytrzymały jak najdłużej, ponieważ co rusz któraś z nich zostaje zamknięta.

Okresowo darmowe platformy z filmami online

Zacznijmy od najbardziej powszechnych strony do oglądania filmów i seriali w sieci, a później przejdziemy do alternatywnych rozwiązań. Wielkie serwisy zazwyczaj oferują okres próbny, podczas którego za darmo można korzystać z ich szerokiej oferty. Z tego powodu nie sposób pominąć ich w tym poście. Trzeba jednak pamiętać, że żeby oglądać swoje ulubione produkcje nie wystarczy posiadać konta na jednej platformie. Każda z nich posiada część nowszych i starszych filmów i seriale online, jednak rynek został przez nie podzielony. Z tego powodu warto najpierw rozeznać się, w którym serwisie znajdziemy to, czego szukamy. Najprostszym rozwiązaniem jest wyszukanie interesującego nas filmu na tej stronie. 

Przykładowo serial Narcos możemy oglądać na Natflixie, a Grę o Tron na HBO GO.

Największą zaletą dużych serwisów jest oglądanie filmów bez reklam, a także ich dostępność z dźwiękiem w obcych językach. Nie trzeba kombinować, ani walczyć z najbardziej upierdliwymi na świecie wyskakującymi pop-upami. 

Co trzeba zrobić, aby znaleźć film, bądź serial w języku, który nas interesuje? Na Netflixie działa to w prosty sposób. W wyszukiwarce należy wpisać język niemiecki/filmy niemieckie/german/deutsch. Jak można się domyślić, ta zasada odnosi się do każdego języka.

netflix jezyk niemiecki obce filmy online

Netflix

Na Netflixie darmowe filmy online oglądać można przez pierwsze 7 dni. Istnieje jednak możliwość przedłużenia okresu próbnego do 30 dni za pośrednictwem linku polecającego od znajomego, jednak ta opcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Tyle właśnie nacieszymy się bezpłatnym oglądaniem filmów i seriali na Netflixie. A co potem? Przyjdzie nam zapłacić za abonament w zależności od planu, który przejmiemy. Obecnie dostępne są 3, a cennik Netflixa przedstawia się następująco:

netflix cennik oplaty

Warto zauważyć, że oglądanie na kilku ekranach jednocześnie oznacza nic innego, jak to, że tyle właśnie osób może równocześnie włączyć platformę na swoim sprzęcie.

HBO GO

Innym, ciekawszym wyborem może okazać się HBO GO. Trzeba pamiętać, że wiele filmów i seriali online, których nie uświadczymy na Netflixie, dostępne jest właśnie tutaj. Platforma udostępnia darmowe filmy online przez 7 dni. Po tym okresie trzeba będzie zapłacić za dalsze korzystanie z jej usług i niewielka kwota 24,90 zł zostanie automatycznie pobrana z naszego konta.

Darmowe strony z filmami online

Nadeszła kolej na mniej znane i bardziej lub mniej kipiące od nieznośnych reklam strony. Tutaj wybór jest tak szeroki, jak tylko szeroki jest internet, a oferta dostępnych produkcji bije na głowę tą z serwisów VOD. Jeżeli więc szukasz darmowych filmów online, które cieszą się mniejszym zainteresowaniem, a w dodatku chciałbyś obejrzeć je w obcych językach to przygotowałem dla ciebie kilka ciekawych propozycji. Za korzystanie z nich nie ponosi się oczywiście żadnych kosztów

Oglądaj po polsku

 • zalukaj.com
 • cda.pl
 • efilmy.tv
 • cda-hd.cc

Oglądaj po angielsku

 • europixhd.net
 • filmatika.ru (część)

Oglądaj po niemiecku

 • hd.streams.org
 • zdf.de (konieczna jest zmiana lokalizacji na Niemcy/Austrię)
 • filmatika.ru (część)

Oglądaj po hiszpańsku

 • clasevirtual.ru
 • filmesonline.vip

Oglądaj po rosyjsku

 • filmatika.ru
 • ivi.ru (z logowaniem)

Jeżeli znasz jeszcze jakiś platformy do darmowego oglądania filmów i seriali online oraz chciałbyś podzielić się nimi z innymi, napisz komentarz!

Postaram się na bieżąco aktualizować listę stron oraz dodawać kolejne języki, dlatego już teraz zapraszam cię do zapisania się do newslettera!

Ten post ma 12 komentarzy

 1. Marta

  Ja korzystam tylko z Netflix, bo akurat tam jest to co mnie interesuje 🙂

  1. Wojtek

   Mnie strasznie irytowało zmienianie platform bo coś co chcę zobaczyć znajduje się akurat na innej. No i dostępność. Niektóre produkcje po prostu nie są w ofercie

 2. paulina

  Ja chętnie korzystam z Netfixa i HBO i rzeczywiście czasem zamieniam język w serialach czy filmach, aby nie tylko doświadczać rozrywki, ale też mieć możliwość nauki języka 🙂

  1. Wojtek

   Dwie pieczenie na jednym ogniu 😀

 3. Andrzej

  Fajny , lekki i przyjemny tekst. Można skwitować..taaaakie czasy.
  Ja i na HBO i Netfixie gdzie popadnie.
  Czekam na dalsze teksty

  1. Wojtek

   Mam nadzieję, że się przyda, chociaż faktycznie ceny za abonamenty są teraz bardzo niskie 😛

 4. Ja mam ambitny plan, by Przyjaciół zacząć oglądać po hiszpańsku – po polsku i angielsku dialogi znam już dawno na pamięć! 😀

 5. Małgosia

  Dzięki za wskazówki i propozycje zwłaszcza tych mniej znanych stronek. Na tym blogu zawsze można znaleźć coś ciekawego. Polecam.:):):)

 6. Janek

  Jak chcecie poczytać ciekawe artykuły to zerknijcie na https://pinbook.pl filmów tam nie ma ale ciekawe opisy i recenzje filmów i seriali

 7. Mateusz

  Ja od dawna używam praktycznie tylko https://allgo.xyz/link/1444/74629869
  Całkowicie legalne filmy i seriale za jakieś grosze, opłaca się zdecydowanie bardziej od cda premium nie wspominając o netflixie, bo tam opłaca się to jedynie gdy składamy się w kilka osób na jedno konto, a i tak są te same filmy. Ja gorąco polecam!!!

Dodaj komentarz